Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Число, яке дитина підносить до степеня, може дати різний результат після виконання цієї операції залежно від того, чи є показник степеня та його основа додатними або від’ємними числами.

Перед учнем міститься зображення кількох чисел, що піднесені до степеня. Цікаво, що цифровий склад виразів однаковий. Можуть відрізнятися лише знаки перед ними. Десь «мінус» є перед основою, десь — перед показником степеня, а десь — перед обома елементами. Також його може й не бути взагалі. З іншого боку від знаку рівності містяться варіанти того, як виглядатиме число після піднесення до степеня. Дитина аналізує кожен із варіантів, адже всі вони переплутані, і мета — переставити їх відповідним чином. Після цього дитина проходить на новий етап до подібного набору.

Але попри тотожну механіку виконання завдання не здасться одноманітним, адже на кожному рівні будуть даватися числа, у яких легко заплутатися. Тож учню доведеться зберігати концентрацію, щоб зрозуміти, яка відповідність формується залежно від знаків, що стоять перед цифрами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.5
Встановлюємо вiдповiднiсть
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися