Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Це завдання продовжує знайомство дитини з підвидами окремо взятих видів геометричних фігур, що будуються на площині та є двовимірними. Цього разу школяр матиме справу з чотирикутниками.

Перед учнем — чотирикутник. Як і у випадку з трикутниками, яким була присвячена попередня вправа, приналежність до певного підвиду визначається співвідношенням сторін та кутів фігури. Над робочою зоною називається ймовірний підвид наданої фігури, і дитина має підтвердити або спростувати його актуальність до неї. Дитина аналізує те, як співвідносяться сторони та кути, що вимагає певної уваги, адже зображення подається досить нетипово. Наприклад, усі сторони не мають горизонтальної або вертикальної орієнтації (тобто «нижня сторона» не йде горизонтально) тощо. Школяр має згадати особливі риси трапецій, прямокутників, квадратів, паралелепіпедів, ромбів.

Ця вправа надасть учню можливість запам’ятати всі особливі риси чотирикутників, різноманіття видів яких є досить великим. Це значно спрощує подальшу роботу з цими фігурами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.6
Види чотирикутників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися