Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Від вивчення елементів геометричних фігур двовимірного типу дитина переходить до виміру безпосередньо самих цих фігур, а конкретно для цього завдання — трикутників.

Трикутник — це двовимірна геометрична фігура, яка складається з трьох сторін та трьох кутів. Їхнє співвідношення може сильно відрізнятися, тож утворюється ще і внутрішня класифікація, яка визначається ним. Перед учнем — опис трикутника. Ці фігури можуть бути рівносторонніми, тобто такими, що мають однакові всі сторони, рівнобедреними, тобто такими, що мають дві однакові сторони, або різносторонніми, у яких усі сторони різні. Оскільки визначити вид трикутника візуально дуже просто, подається лише опис його сторін та кутів без самої фігури. Школяр аналізує цей опис і приходить до висновку про те, щодо якого виду належить надана фігура, після чого вибирає один із варіантів назви цього виду.

Виконання цього завдання не лише дозволяє згадати всі види трикутників, а і звертає увагу на те, як їх розпізнати за описом елементів цих фігур.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ч.1
Види трикутників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися