Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Рівняння, у якому є дві змінні, подається здебільшого як приклад, де літери грають роль невідомих елементів. Але більшість таких рівнянь цілком можна переробити таким чином, щоб одну змінну можна було виразити через іншу. Наприклад, «45х+у=10» можна переробити на «у=10–45х».

Перед учнем міститься рівняння з кількома різними діями та двома змінними. Відомо, чому дорівнює цей вираз. Школяр має скористатися взаємодією між різними компонентами рівняння для того, що через одну змінну виразити іншу. Початковий вигляд рівняння подається у формулюванні завдання. Нижче є каркас цього ж рівняння в переробленому вигляді. Цей каркас є частиною ілюстрації. Дитина має зрозуміти, як мусять взаємодіяти числа та змінна, щоб виразити іншу змінну: де потрібно використати спосіб знаходження невідомого множника, де — відшукати невідомий дільник тощо.

Ця вправа дозволяє дитині глибоко проникнути в розуміння структури рівняння та того, чим для різних його компонентів може бути та чи інша змінна.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.5
Вираз однієї змінної через іншу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися