Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для того, щоб визначити вагу, використовуються різні одиниці виміру, що мають між собою тісний зв’язок. Наприклад, в одній тонні — тисяча кілограмів, а в одному кілограмі — тисяча грамів.

На кожному етапі перед дитиною міститься пара груп предметів. Подається вага кожного. Необхідно, наприклад, 2 кілограми і 400 грамів додати до 1 кілограма і 1800 грамів. Учень, пам’ятаючи співвідношення різних одиниць виміру ваги, виконує цю дію, після чого вже вибирає відповідний математичний символ (на вибір «більше», «менше» або «дорівнює»). Учень може використати своє знання десяткових дробів. Наприклад, дитина пам’ятає, що вираз 44 кілограмів і 300 грамів можна переформулювати в 44,3 кілограмів. Або ж скористатися великими числами й перетворити його на 44 300 грамів. Тут усе залежить від того, що зручно дитині, адже всі перетворення відбуваються подумки.

У цьому завданні школяру пропонується навчитися порівнювати вагу різних об’єктів, маючи не готове значення, а кілька компонентів.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.3
Визначаємо вагу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися