Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа відкриває низку завдань, які присвячені вивченню ймовірності тих чи інших подій. Для того, щоб виконувати ці завдання, потрібно, передусім, розуміти цю тему, усвідомлюючи саму концепцію ймовірності різних подій.

Перед учнем — умови задачі, де вказується набір чисел. У завданні говориться, що одне з них треба вибрати навмання. Учень має у вигляді дробу зобразити вірогідність вибору будь-якого з них. Оскільки йдеться про набір обставин, які не повторюються, ймовірність вибору будь-якого з них є рівною. Залишається лише зрозуміти, який із варіантів правильних дробів, що перебуває нижче, відображає цю ймовірність. Наприклад, якщо всього чисел 20, і вони не повторюються, то слід вибрати дріб, де знаменник дорівнює числу 20, а в чисельнику міститься одиниця.

Виконання цієї вправи дозволить учню зрозуміти, як виражати ймовірність тої чи іншої події в числовому форматі. А це знадобиться для подальшого виконання вправ з цієї теми, але вже більш складних.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.3
Ймовірність складання чисел з карток
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися