Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Задачі завжди були таким самим популярним інструментом подачі математичної інформації, як і приклади, адже вони пропонують оригінальні умови та стимулюють розвиток аналітичного мислення.

У задачах не вказується, що конкретно потрібно зробити з поданими числами. Натомість учень сам, читаючи завдання, розуміє, як має виглядати приклад із цими елементами. У процесі виконання цього завдання дитина буде працювати з прикладом, що містить невідомий буквений компонент (наприклад, «х»), маючи кілька різних дій та чисел. У цьому полягає складність завдання, адже учень має зрозуміти, як виглядає таке рівняння, орієнтуючись лише за текстом. Зрозумівши правильну послідовність дій, дитина подумки й виконує додавання, віднімання, множення та ділення в правильному порядку. Варіанти відповіді є в ілюстрації, що подається до умов задачі, і школяр вибирає серед них один правильний, щоб пройти на новий етап.

Акцент у завданні робиться не стільки на роботі з числами, скільки на правильному сприйнятті елементів рівняння, яке треба подумки сформулювати.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.17
Задачі на декілька дій
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися