Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Задачі, що опрацьовують швидкість, відстань і час переміщення об’єктів, є задачами на рух, і ця вправа присвячена їм.

У процесі її виконання дитина на кожному етапі познайомиться з різними сторонами таких задач. У деяких потрібно дізнатися швидкість, в інших — час, а в третіх необхідно обчислити швидкість. За певний час тіло може подолати ту чи іншу відстань, яка залежить не лише від цього часу, а й від швидкості руху. Щоб дізнатися час, який потрібно витратити на подолання певного шляху, ту відстань треба розділити на швидкість; щоб дізнатися швидкість, треба відстань розділити на час; нарешті, щоб дізнатися відстань, потрібно час помножити на швидкість. Формула проста, адже являє собою звичайний приклад із множенням, де множниками є час і швидкість, а відстань — це добуток. Важливо не заплутатися і для кожної задачі використовувати цю формулу правильно, щоб відповідати на питання, яке подається в кінці.

Умови задач дозволяють по-різному використовувати цю формулу, наприклад, для того, щоб дізнатися, коли зустрінуться два поїзди, знаючи швидкість і відстань у дорозі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.2
Задачі на рух
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися