Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дитина вже знає значення багатьох символів, що використовуються в математичних прикладах. Наприклад, що круглі дужки означають перевагу дії виразу, який у них є, у порядку виконання. А от вертикальні риски, якими відокремлюються вирази, означають, що який би знак не був перед результатом цього виразу, доведеться врахувати ще і знак перед ними.

У цій вправі таблиця використовується для подачі інформації, де структура виразу залишається без змін, а от елементи, що входять до нього, є іншими для кожного рядка. Перші два — це «х» та «у». Наступні два — це різні вирази з ними. Кожен стовпчик є зображенням такого виразу. Тобто дитина бачить каркас виразу з літерами, після чого підставляє замість них відповідні числа в клітинках і у вертикаль виразу ставить результат, з огляду на знак, що перебуває перед вертикальними лініями.

Виконання цього завдання дасть дитині можливість попрактикуватися в роботі з виразами, що мають різні знаки. А цей досвід знадобиться для більш складних випадків.

Теги

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.4
Заповнюємо порожні клітинки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися