Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Піднесення до степеня — це множення числа самого на себе певну кількість разів. Тобто можна не лише визначити, яким буде число, піднесене до степеня, а й по-різному зобразити сам приклад. Цим і займеться дитина в процесі виконання завдання, де необхідно буде не виконувати ніяких обчислень, а лише правильно зобразити два тотожні вирази.

Учню подається кілька множників. Замість того, щоб знаходити добуток, дитині пропонується зобразити цей приклад у вигляді числа в певній степені. Множники — це основа виразу, тобто число, яке має бути зображене в центрі. А маленьке число, що вписується в порожню клітинку в правому верхньому куті — це кількість множників. Дитина має пам’ятати: степінь виражає кількість чисел у прикладі, а не кількість знаків множення. Тобто, якщо у виразі три числа 2, перемножених між собою, то в порожній клітинці, яка відводиться під показник степеня, потрібно вписати трійку.

Коли школяр правильно записує вираз у вигляді числа в степені, то проходить на новий етап. Тож це завдання надає йому практику у роботі зі степенями.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.2
Записуємо добуток однакових множникiв у виглядi степеня
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися