Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа є протилежною до попередньої, адже в процесі її виконання дитині пропонується вже до числа, піднесеного до степеня, підібрати приклад, який зображує відповідну кількість однакових множників.

Маленька цифра, що є над великою з правого боку, виражає кількість разів, скільки це велике число перемножується на себе, а не інший множник, як часто помилково думають учні. Це завдання, як і попереднє, дозволяє позбавитися від цієї помилки. Перед дитиною міститься число, піднесене до степеня. Під ним — кілька варіантів того, як цей вираз можна зобразити у вигляді прикладу з дією множення. Поряд із правильним варіантом — кілька найбільш розповсюджених помилкових. Учень має вибрати той, що зображує основу виразу в якості множника. Кількість цих множників у правильному варіанті має відповідати числу, що є показником степеня.

Діти досить часто просто сприймають степінь як множник, що неправильно, або плутають основу та показник, і це завдання дозволяє запам’ятати правильне значення кожного числа у виразі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.3
Записуємо у виглядi добутку степiнь
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися