Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особливість комплексу вправ, які присвячені тренуванню навичок роботи з грішми, полягає у тому, що ці знання не стільки академічні, скільки практичні. Тобто при всій своїй цікавості в якості інструменту для покращення навичок рахування гроші все ж потрібні для використання у повсякденному житті. Відтак і вправи, які повʼязані з покращенням вміння працювати з ними, здебільшого описують ті чи інші життєві ситуації. Зокрема, це завдання, де дитина, маючи обмежену кількість грошей, має зрозуміти, чи вистачить їх на покупку. На екрані перед учнем міститься кілька банкнот чи монет. Їх номінал та кількість змінюються на кожному наступному рівні завдання. Також у наявності обʼєкт, ціна якого повідомляється окремо. Дитина вже знає, що рідко так співпадає, що предмет можна купити рівно за одну купюру. Навіть за набір банкнот зазвичай потрібна сума не набирається: є або здача, тобто залишок, або ж грошей просто не вистачає. Тож дитина аналізує наявні в неї гроші та підраховує суму банкнот та монет. Після цього залишається тільки зробити висновок, чи цієї суми вистачить для покупки. Якщо грошей більше, ніж вказана ціна (або стільки ж), то вистачить, а якщо ні – то забракне. коли учень дає відповідь на це питання, то проходить на наступний етап, де буде також і інший предмет з іншою ціною, що урізноманітнює завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.3
Чи вдосталь грошей для купівлі?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися