Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень вже вміє працювати з діаграмами Венна, які містять два кола, вміє сортувати та орієнтуватись в характеристиках, які визначають належність до кожного з них, настає час ускладнювати роботу. Насправді діаграми Венна можуть будуватись з багатьох кіл, не обовʼязково тільки з двох. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з діаграмами Венна, де кіл три. На екрані перед учнем на кожному етапі буде нова діаграма. Вона відрізнятиметься від попередньої розташуванням кіл, співвідношенням їх між собою, кольором та кількістю фігур, які є в кожному. Над діаграмою знаходиться у завданні. Воно теж може бути різним. Іноді учню треба знайти всі обʼєкти, які належать до одної області-кола, іноді – всі фігури, які належать тільки до вказаного кола і не належать ні до яких інших, а іноді – спільні для всіх. Учень уважно вивчає діаграму і перш за все – те, як кола накладаються одне на інше, де, та скільки фігур залишається в цих спільних областях. Дитина ретельно перераховує всі фігури, які є в області, вказаній у завданні. Кількість цих фігур у цифровому форматі треба вказати у порожній клітинці, яка знаходиться під діаграмою. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.8
Діаграми Венна з 3 кругами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися