Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа підсумовує знання та вміння дитини, присвячені діленню великих багатоцифрових чисел. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме з діленим та дільником, які знаходяться в межах першої тисячі. Звісно, це здебільшого круглі числа, працюючи з якими, головну увагу слід приділяти саме розрядам. Проте у цій вправі учень буде не тільки зменшувати розряд, а й виконувати паралельно операції зі значущими числами. На екрані перед дитиною міститься приклад, який має дію ділення. Цифри досить великі, тому вони подаються у стовпчик. Таким чином, дитина бачить, скільки саме нулів доведеться забрати, з яким числом – працювати при діленні на значущий компонент дільника тощо. Наприклад, ділення «700» на «20» відбувається наступним чином: перш за все скасовується останній нуль в обох числах і виходить, що «70» треба поділити на «2». У результаті цього залишається частка «35», яка і є остаточним результатом прикладу. Коли учень вводить її під горизонтальну лінію, що заміняє собою знак рівності, то проходить на наступний етап до нового прикладу. Важливо, що учню слід бути уважним до кількості нулів: іноді частка відрізнятиметься від діленого на один розряд, іноді – на два, а іноді не буде відрізнятись зовсім.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.5
Ділення чисел до 1000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися