Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знання та розуміння ймовірностей досить близько повʼязане з вмінням аналізувати навколишній світ, розуміючи вірогідність різних ситуацій та подій. У цьому завданні переплітається знання теми ймовірностей, аналіз ситуації та логічне мислення на екрані на кожному етапі нова ілюстрація. Вона змальовує певну ситуацію, сюжет якої переповідається (дуже стисло, однією фразою) у завданні. Там же задається питання про вірогідність тої чи іншої події. Наприклад, дівчинка, яка поливає рослини на галявині. Оскільки не всі ці рослини мають квіти (деякі хвойні, інші – просто не мають квітів, наприклад, папороть або мохи), очевидно, що не всі рослини, які поливає дівчинка з лійки, розквітнуть. Учню залишається проаналізувати ситуацію, зрозуміти весь обʼєм інформації. У завданні, де, власне, і сформульовано питання, описана ситуація. Учень має відповісти на питання про те, чи хибним, чи правильним є висловлювання, котре міститься там. Коли дитина дає відповідь на це питання, то проходить на наступний рівень. Оскільки цифри не відіграють значної ролі, головний наголос робиться саме на розумінні ситуації, тому всі малюнки, які супроводжують вправу, виповнені максимально деталізовано та якісно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.2
Істинні та хибні висловлювання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися