Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Десятка – число, яке завершує, власне, першу десятку і відкриває початок другої, окрім того вона є першим двоцифровим числом, з яким працює дитина, виконуючи дію множення. Але при цьому слід зазначити, що множення на «10» є, мабуть, найлегшим з усіх. Простіше, можливо, тільки множення на одиницю чи нуль, проте розуміння причин того, чому саме так, а не інакше треба множити у випадку з числом «десять» все ж простіше пояснити дитині. Щоб помножити будь-яке число на десять, треба до нього, з правого боку, дописати ще один нуль – і все. Таким чином, множення на «10» переводить число на інший розряд, і це єдина роль даної дії. Вона універсальна. І у випадку множення двійки на десятку, і у випадку множення двохсот тисяч на десятку – завжди треба просто дописувати ще один нуль до цифри. Причина цього в принципі дії: коли відбувається множення, десять разів беруть групу з певної кількості предметів. Відтак загальна їхня кількість зростає на порядок, тобто на розряд. У ході виконання цього завдання дитина повторить це правило і закріпить його практикою. На екрані перед учнем на кожному етапі інший математичний приклад множення з «10», яка виступає в ролі одного з множників. Учень вводить у порожню клітинку цифру, яка складається з іншого множника та дописаного до нього нуля, і проходить на наступний рівень.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.11
Множення з 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися