Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тема ймовірностей досить важлива у повсякденному житті. Дитина має розуміти, які події більш ймовірні, а які відбудуться тільки при певних обставинах, а які є малоймовірними. У ході виконання цього завдання дитина буде опрацьовувати дану тему. Як хороший приклад дії ймовірностей береться гра на кшталт лотерейної. На екрані перед дитиною міститься лотерейний барабан. У ньому досить багато різнокольорових кульок, при чому їх там не рівна кількість по кожному кольору – одного явно більше, ніж інших. Вірогідність того, що кулька саме цього кольору випаде, якщо барабан розкрутити і дістати навмання одну – найбільша. Зображення кульок кожного кольору також знаходиться на екрані. Учень має проаналізувати співвідношення кульок у самому барабані, щоб зрозуміти вірогідність випадання кожної. Учень виділяє ту кульку, випадання якої вважає більш вірогідним. Це завдання має досить сильний акцент на ігровій формі, адже на екрані є і барабан (який сам по собі асоціюється з лотерейною грою), і зображення персонажа-ведучого, і подарунки. Тож дитина, виконуючи цю вправу, дійсно відчуває себе учасником гри. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап, до нової гри, де пропорції кульок будуть іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.1
Певні, ймовірні, малоймовірні події
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися