Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Арабські цифри – це ті, які дитина використовує, виконуючи математичні вправи. Проте римські теж необхідно знати, адже вони часто використовуються у годинниках, для назв століть та як порядковий номер монархів. Це зумовило ставлення до даної «цифрової абетки» як до чогось вельми піднесеного і церемоніального. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься перекладати звичайні арабські цифри на римські. Важливим нюансом у цій темі є те, що римські двоцифрові числа будуються не так, як арабські. Римські числа будуються за іншим принципом: є певні числа-точки, наприклад, цифра «V». Щоб написати римськими числами цифру «чотири», треба перед «V» поставити «I» (один), що означатиме просто «пʼятірка без одиниці» або «пʼять мінус один». Таким чином оригінальних символів використовується значно менше, головне – запамʼятати ці цифри-точки. Дитині буде достатньо знати, що такими є «пʼять» і «десять» (пишеться як «X»). Виконуючи це завдання, дитина на кожному етапі буде бачити нове арабське число. Під ним буде кілька римських. Користуючись описаним вище правилом, учень буде обирати з-поміж них те, яке відповідає арабському числу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.7
Римські числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися