Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Послідовність чисел може будуватись по-різному, тож не обовʼязково, аби числа йшли саме у звичайному порядку. Наприклад, вони можуть йти через два: спочатку «1», потім «4», потім «7» і далі – до безкінечності. Важливо тільки, щоб число пропущених «кроків» залишалось сталим для всієї послідовності. У ході виконання цього завдання дитина буде знаходити у подібній послідовності чисел. На екрані перед учнем міститься зображення кількох предметів, які становлять ряд. На кожному є своє число. Вони досить великі – пʼятицифрові, тож йде мова про десятки тисяч. Проте працювати з ними просто. Числа не знаходяться поряд на числовій прямій, але учню буде легко зрозуміти принцип створення послідовності. Наприклад, числа можуть розташовуватись через тисячу або через пʼять сотень – в залежності від етапу вправи. Проте один з предметів у ряду залишився без цифрового підпису. Учень має доповнити послідовність, вибравши правильне число з-поміж кількох варіантів, що знаходяться під зображенням. Для цього необхідно проаналізувати кожен варіант і вибрати той, який буде більший від попереднього і менший від наступного рівно настільки, наскільки інші числа у послідовності відрізняються між собою. І коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.4
Якого числа невистачає?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися