Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Об’єкти навколишнього світу, якщо задуматись, не можуть не вражати різноманіттям форм, розмірів, кольорів та іншими цікавими особливостями.  У ході виконання цієї вправи дитина тренуватиметься у описі об’єктів природи. Вправу рекомендовано проходити разом з батьками, аби описувати їм побачене на екрані, де зображено пейзажну картину. На ній досить гарно, детально та яскраво намальовані природні об’єкти: дерева, поле, всіяне квітами, сонце, що яскраво світить на небі. Але замість тваринки, яка мала б бути теж на малюнку, є тільки її силует, тінь. Поряд з картиною є кілька намальованих живих істот. Учень має взяти ту, яка силуетом підходить до зображеної тіні, та прикріпити її на картину. Коли учень це робить, то має описати цей об’єкт і, бажано, пояснити, чому інші не підходять. Учень використовуватиме у своїй мові прикметники та іменники, тренуванням вільного використання яких і є ця вправа. Коли ж учень переміщує на тінь зображення потрібної тваринки, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії, тільки от тінь, як і звірята, будуть вже іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.2
Добираємо правильну картинку до тіні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися