Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особливість голосних звуків полягає у тому, що для їхнього творення достатньо самого лише голосу, тоді як при вимові приголосних використовується також і шум. На практиці це означає, що голосний звук можна тягнути без зміни його звучання, тобто проспівати його. У ході виконання вправи учень буде тренуватись відокремлювати голосні звуки від приголосних саме за цим критерієм. На екрані перед дитиною два зображення. В першому персонаж, наприклад, молода мама біля колиски, промовляє і протягує звук «А». На іншому малюнку поряд вже другий персонаж, скажімо, хлопчик, що видуває кульки і промовляє звук «Ш». Під малюнками міститься кнопка, натиснувши на яку учень почує відповідний до кожної ілюстрації звук. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб обрати той малюнок, персонаж якого може проспівати свій звук. Тобто того, хто промовляє голосну. Після того, як учень це зробить, починається наступний етап завдання, де буде вже інша пара малюнків та нові звуки. Різноманіття зображень роблять завдання більш цікавим. Окрім того, учень може спробувати сам проспівати звуки, з якими він працюватиме на кожному з етапів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.6
Обираємо літери, які можна проспівати
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися