Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова – універсальний інструмент передачі інформації. Різні частини мови, на які групуються слова, виконують при цьому різні функції. Наприклад, дієслова називають дію або описують стан, прикметники описують предмет, а іменники називають його. У ході виконання цього завдання дитина буде порівнювати предмети за їхніми зовнішніми атрибутами, такими як форма та розмір. На екрані перед учнем зображено кілька предметів. Всі вони різні. У завданні, що сформульовано зверху, над зображенням, міститься вказівка, які саме критерії вигляду цих предметів треба використовувати при виборі. Наприклад, серед всіх об’єктів треба обрати тільки великі або тільки малі. Ці об’єкти не схожі ні в чому, окрім тільки розміру, але завдяки конкретизації вимоги, яка вказується, наприклад, за допомогою прикметника «великі» дитина може вірно згрупувати ці об’єкти. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап, де теж треба буде вибрати та виділити натисканням деякі з зображених об’єктів. Дуже важливо, що прикметник, який використовується як єдиний критерій відбору, прямо вказується у завданні на всіх етапах, хоча й змінюється з кожним рівнем. Це дає змогу використовувати різноманіття лексичного багатства слів з практичною метою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.1
Порівняння предметів за формою і розміром
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися