Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Літери – писемні символи, що використовуються для того, аби звуки мови зображати графічно. Але окрім цього, вони, літери, мають й додаткову функцію, що повʼязана зі стилем їхнього написання. Справа в тому, що власні назви, абревіатури та перші літери перших слів речень пишуться з великої букви, тоді як всі інші – з маленької. Це стосується як, власне, написання слів на папері, так і друкованих літер. Завдяки цій вправі дитина познайомиться з різними способами зображення буквених знаків. На екрані перед учнем міститься пара символів – це одна й та сама буква, але написана двома способами: великою та маленькою. Дитина має проаналізувати літери та запамʼятати їх, адже написання маленької «б» хоча й не надто сильно, але відрізняється від написання «Б» великої. Під зображенням пари літер міститься цілий ряд знаків. І, звісно, там «схована» пара, яку дитина бачила зверху. Цю пару учень має знайти та натиснути на неї, виділяючи. Коли учень це зробить, то перейде до наступного етапу, де має виконати аналогічну дію. Щоб успішно виконати завдання, дитина може звірятися зі взірцем – парою, яка знаходиться зверху – коли шукатиме ці ж букви з-поміж інших.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.6
Вивчаємо великі і маленькі літери
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися