Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Є немало об’єктів, предметів та явищ, з якими дитина стикається буквально кожного дня, але назву яких іноді буває важко запам’ятати. Наприкла, назви пальців на руках. Кожен має свою, тож не дивно, що дітям буває потрібно докласти додаткових зусиль, аби вивчити ці слова. Ця вправа розроблена для того, щоб допомогти учням. На екрані перед дитиною зображено руку. До малюнків додається питання – для кожного етапу вправи своє. У ньому вказується звичний спосіб використання пальця, назву якого треба вгадати. Наприклад, питання про те, яким пальцем зазвичай миряться або який використовують для того, щоб вказати на щось цікаве. Окрім зображення руки на екрані є й додаткова ілюстрація, на якій змальовано ситуацію, де цей палець застосовується. Скажімо, дівчинку, яка на щось вказує. Тому знайти вірну відповідь буде досить легко. А вибрати її треба буде з-поміж кількох варіантів. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії, але, звісно, вгадувати вже треба буде інший палець. Оскільки на кожному етапі подається кілька варіантів відповіді, дитина, читаючи їх, краще запам’ятовує не тільки назву того пальця, який шукає, а й всі інші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.7
Вчимо назви пальців
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися