Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мовні навички розвиваються тим краще, чим більш різноманітні способи для цього використовуються. Ця вправа має ігрову форму. До інтерактивного елемента (зображення картини) додається тільки одне завдання, яке залишається у цій же формі на кожному етапі. У ньому лише одне слово, яке дитині варто добре вивчити: «помилка». Саме їх і доведеться виправляти учню, помилки художника. На екрані перед дитиною зображено картину. Це живописний пейзаж, якісно намальований. На ньому зображено багато деталей, але деякі з них знаходяться не на своєму місці. Наприклад, птаха у воді, а рибка – у повітрі, в небі. Завдання, яке ставиться перед учнем, як вже було сказано вище, полягає у тому, аби виправити помилку, яку допустив художник. Для цього треба просто перемістити елементи на свої місця. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап, де картина буде вже новою. Цю вправу рекомендується проходити разом з батьками, аби описувати в голос зображені предмети, використовуючи різні частини мови: іменники для назв цих об’єктів, прикметники – для їх характеристики.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.6
Виправляємо помилки художника
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися