Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитину вчать, що є ліва сторона та права. Орієнтують зазвичай дитину за руками, що цілком вірно. Але при цьому учню слід також і запам’ятати, що поняття сторін є відносним і визначається конкретно для кожного об’єкта. Тобто, є те, що знаходиться з правого боку від дитини, яка виконуватиме цю вправу, а є те, що знаходиться праворуч від інших предметів. І якщо двоє людей стоять навпроти одне одного, то права рука, а відтак і права сторона однієї людини буде якраз навпроти лівої сторони і руки іншої. Цим тонкощам й присвячена дана вправа. На екрані перед дитиною є малюнок, на якому зображено кімнату. В ній немало різних елементів інтер’єру, в тому числі і досить гарно, яскраво та детально зображених. Але окрім того є й персонаж – хлопчик чи дівчинка. На кожному етапі вони змінюються, як і кімната. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти предмет, який чітко було названо у завданні. Дитина, пам’ятаючи, як він виглядає, шукає цей об’єкт. Після чого треба перемістити його у руку персонажа: в ліву чи праву – залежить так само від завдання, яке змінюється з кожним рівнем. Важливо, щоб учень пам’ятав про те, що орієнтуватися на праву та ліву сторони людина буде відносно себе самої.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.8
Визначаємо право/ліво у людини навпроти
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися