Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку розвиваючих ігор, які мають допомогти дитині краще оволодіти мовними навичками, а також розвинути увагу, концентрацію та аналітичні здібності. На екрані перед дитиною зображено кілька малюнків. Вони розміщені у хаотичній послідовності. Більшість з них різні за кольором, розмірами і формою. Але кожна ілюстрація виповнена якісно та привертає увагу чимось особливим, наприклад, порося, яке біжить, висунувши язика, як цуценя; або бабка, яка на диво великими очима роздивляється сусідів по малюнку з певною цікавістю. Тож кожна ілюстрація по-своєму особлива, кожна виповнена у стилі малюнка з дитячої книги чи навіть мультфільму про казкових звірят. Але серед всіх малюнків є пара повністю однакових. Їх і має знайти дитина, знайти та виділити. Після цього учень зможе продовжити виконання вправи на новому етапі, де будуть вже інші малюнки. Важливо, що завдання формулюється та подається над ілюстрацією, тож учень має прочитати, що від нього треба. Це завдання рекомендовано проходити разом з батьками, аби дитина за бажанням описувала ті малюнки, які сподобались їй більше за всіх інші. Тоді, окрім прикметника «однакові», учень потренується у вживанні й інших слів для опису.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.4
Знаходимо дві однакові картинки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися