Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Згідно зі словами авторитетних педагогів, діти молодшого шкільного віку найкраще засвоюють інформацію, якщо їм вчитись цікаво. А для дітей важко знайти щось цікавіше, ніж гра. Ця вправа, хоча й має ігрову форму, створена для розвитку мовних якостей. На екрані перед дитиною зображено дві картинки. Вони майже однакові. Це «майже» виражається у кількох дрібних відмінностях, у деталях зображення деяких об’єктів або формі. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб позначити елементи малюнка, які відмінні від іншого. Акцент на використанні слів дається у завданні, що міститься над малюнком. У ньому вказано, на якому з малюнків треба зосередитись учню: на правому чи на лівому. Таким чином дитина грає і разом з тим на практиці використовує слова, які називають напрямок руху. Коли учень показує на відмінності у названому в завданні малюнку, то проходить на новий етап, де треба буде працювати з новою парою ілюстрацій. Всі вони виповнені у яскравих тонах, якісно та мають цікавий і привабливий стиль зображення. А ще деталі, відмінності, у яких знайти не так вже й легко, тож учню буде цікаво проходити кожний рівень завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.3
Знаходимо відмінності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися