Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Співзвучність – явище досить специфічне. Для того, щоб слова римувалися, потрібно не тільки, аби вони закінчувались співзвучно, а й більш-менш співпадали за кількістю складів та наголосом. Проте українська мова дійсно дуже мелодійна та милозвучна. Велика кількість слів у ній римуються, чим так люблять користуватись наші поети. У ході виконання цього завдання дитина буде не римувати слова, а навпаки – знаходити те слово, яке не є співзвучним з іншими. На екрані зображено три об’єкти. Під кожним малюнком є спеціальна кнопка. Натиснувши на неї, дитина почує, як звучить назва цього предмета, істоти чи явища. Натискати доведеться по черзі, тож учню слід бути уважним, аби запам’ятати всі слова. Хоча, в той же час, варто зазначити, що малюнки досить якісні та деталізовані, аби у дитини не виникло проблем з тим, щоб впізнати зображені об’єкти. Коли учень обирає відповідний малюнок, то проходить на новий етап вправи, де треба виконати аналогічне завдання вже з іншими зображеннями. Ця вправа не тільки у цікавій формі розвиває відчуття рими, а й тренує концентрацію та увагу учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.3
Знаходимо зайве
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися