Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Букв в українській мові всього тридцять три, і більшість з них передають на письмі один звук (хоча є виключення). Враховуючи, що загальний словниковий запас мови складає кілька сотень тисяч слів, дивовижним є те, як різна комбінація цього обмеженого числа звуків та літер надають можливість втілити таке багатство. У ході виконання цього завдання дитина пересвідчиться у важливості правильного порядку звуків та літер у слові. На екрані перед учнем міститься зображення двох персонажів. Біля кожного з них є своє робоче поле. На робочому полі одного з героїв міститься звукова кнопка. Натиснувши на неї, дитина почує те чи інше слово. На робочому полі іншого героя міститься кілька малюнків, які зображують абсолютно різні обʼєкти. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб серед цих предметів вибрати той, який називається словом, почутим завдяки звуковій кнопці. Оскільки ці предмети різні, називаються вони теж по-різному, а відтак і набір звуків у словах, що використовуються для назви цих предметів, теж сильно відрізняються, завдяки чому зробити правильний вибір дуже просто. Коли учень вибирає той предмет, який потрібно, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії, проте там буде інше слово у звуковій кнопці та нові малюнки на робочій зоні другого персонажа. Ця вправа не тільки демонструє важливість правильного порядку звуків при називанні предметів, а й те, в які цікаві комбінації вони можуть складатись, формуючи різні назви для предметів. А багатий візуальний ряд служить стимулятором для збільшення цікавості учня при виконанні цього завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.2
Вибираємо слово, яке складається з почутих звуків
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися