Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри використовуються не лише у математиці, а у писемній мові з ряду причин: вони універсальні і лаконічні, зручні та прості у вивченні. Так, дійсно, вивчити весь набір цифр для називання кількості досить просто, крім того, використовуючи їх, дитина економить час, адже символів треба написати значно менше. Не варто забувати й про те, що символ «2» є зрозумілим у більшості куточків світу. Проте цифри все ж залишаються не надто зручними з точки зору звʼязного спілкування. Для того, щоб називати кількість або порядок значно доцільніше використовувати спеціальні слова – числівники. Їхня перевага не лише у наявності граматичних категорій для кращого розуміння, а й тому, що числівники можуть бути складовими частинами більших слів. У ході виконання цього завдання учень вчитиметься замінювати цифри на числа. На екрані перед дитиною міститься частина слова – нового для кожного наступного етапу завдання. До нього треба приєднати числовий компонент, названий спеціальним словом-числівником. Наприклад, «стокілометровий» для назви дистанції містить цей компонент – слово «сто». Отже дитина за кількістю порожніх клітин, у кожну з яких треба вписати лише одну букву, має зрозуміти який саме числовий компонент має там бути. Завдяки цьому завданню дитина розуміє, як різні частини мови можуть поєднуватись у одне слово, за допомогою яких засобів і яку форму вони приймають.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.13
Замінюємо число словом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися