Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння порівнювати кількість слів у фразах та реченнях є досить важливим, оскільки дозволяє розвинути в дитині вміння розділяти ці граматичні конструкції на окремі одиниці – тобто, власне, слова. Ця вправа присвячена саме тренуванню цього вміння. На екрані перед дитиною дві кнопки, натиснувши на які учень чує опис малюнка, що знаходиться безпосередньо під цими кнопками – по одному зображенню на кнопку. Учень має обрати, опис якого з малюнків складається з більшої кількості слів. Після чого дитина натискає на потрібне зображення і переходить до наступного етапу вправи, де бачить на екрані вже зовсім іншу пару зображень. Важливо, що ці малюнки виповнені у цікавому стилі, мають безліч деталей, які співвідносяться з їхнім описом. Оскільки на них зображено казкових персонажів, дітям цікаво проходити кожний етап вправи, який сприймається як знайомство з новими героями якоїсь чарівної історії. Перехід дитини з етапу на етап здійснюється навіть у випадку невірної відповіді. Тоді правильний варіант просто зʼявляється на екрані, і учень продовжує виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.3
Де більше слів?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися