Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Диференціація за дзвінкістю та глухістю – не єдиний спосіб розрізняти приголосні. Інша цікава ознака – мʼякість. Важливо, що мʼякість – це здебільшого така якість, яку приголосний звук може мати або не мати в залежності від обставин. Досить обмежене число приголосних в українській мові завжди є тільки твердими (наприклад, шиплячі) або мʼякими. У ході виконання цього завдання дитина буде визначати ті слова, де певний приголосний звук звучить мʼяко чи твердо – в залежності від того, яке питання ставиться у завданні. учень має запамʼятати, що приголосні, після яких стоїть мʼякий знак та звук «і» завжди мʼякі, тоді як приголосні перед апострофом завжди тверді. У всіх інших випадках варто звернути увагу на вимову. На екрані перед дитиною міститься набір картинок. До кожної ілюстрації прикріплено свою активну кнопку, натиснувши на яку дитина почує відповідне слово – те, яке називає зображений предмет. У завданні до рівня вказано і літеру, і те, які саме слова треба позначити – ті, де цей звук мʼякий, чи ті, де він твердий. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання до нової літери і нових картинок. Ілюстрації зазвичай обʼєднані тематично, щоб посилити ігровий аспект вправи і надати завданню сюжетну обгортку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.8
М`які та тверді приголосні звуки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися