Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Звукова модель – дуже корисний інструмент, за допомогою якого можна закріпити знання дитини, які присвячені темі фонетики. У ході виконання цієї вправи дитина працювати зі звуковою моделлю у новому для себе форматі. Цього разу учень має не підбирати модель для слова, а діятиме навпаки – з-поміж кількох варіантів слів вибиратиме той, який підходить під конкретну звукову модель. На кожному етапі завдання перед учнем на екрані знаходиться зображення нової такої моделі. Умовні позначення вже знайомі дитині з попередніх завдань, але, якщо учень їх забув, то поряд з ними є знак питання, натиснувши на який учень побачить розшифровування кожного смайлика. Один означає голосний звук, інший – приголосний твердий, нарешті третій – приголосний мʼякий. Під звуковою моделлю міститься кілька ілюстрацій. Біля кожної – кнопка, натиснувши на яку дитина почує слово, котрим називається зображений обʼєкт. Коли дитина це робить, то аналізує кожне слово з фонетичної точки зору, рахуючи звуки, а також дивлячись на те, які саме вони є – тверді чи мʼякі, голосні чи приголосні. Отже, учень, проаналізувавши всі слова на слух, має знайти те єдине, котре підходить для зображеної звукової моделі. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії, але як модель, так і слова разом з супроводжуючими ілюстраціями будуть новими. Це різноманіття елементів, враховуючи їхню кількість, і робить завдання дійсно цікавим, перетворюючи його на розвиваючу гру.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.16
Обираємо слово за звуковою моделлю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися