Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У комплекс вправ, які присвячені вивченню мови, додані також завдання, які мають не стільки академічну мету, скільки розвивальну. Ці завдання мають розширити коло знань про навколишній світ у дитини. І ця вправа є першою у низці подібних завдань. Вона присвячена тваринам. Ця тема завжди є однією з найбільш улюблених для дітей будь-якого віку. У ході виконання цього завдання учень дізнається щось нове про улюблених звірів, а головне – структурує свої знання у цілісну картину. На екрані перед учнем міститься зображення тваринки. Малюнок не є самотнім – його оточує безліч деталей, які разом утворюють цілісну ілюстрацію зі своїм сюжетом та атмосферою. Наприклад, якщо це слон, то його можуть оточувати циркові силачі, трави, шатер тощо. Але в центрі композиції буде саме тваринка, аби вся увага дитини концентрувалась на ній. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб з-поміж висловів, які будуть міститись під ілюстрацією, знайти та виділити ті, які дійсно правильно описують цю тваринку. Тепер, коли дитина вивчила майже всі частини мови та знає, як працювати з різними граматичними конструкціями, зробити це буде не так вже й важко, адже учень вже цілком впевнено зуміє серед кількох фраз знайти потрібну, керуючись своїм знанням значення слів та звʼязків між ними. Важливо, що ці вислови, які подаються, як факти про тварин, мають форму не написаного тексту, а звукових файлів, відтворення яких відбувається при натисканні відповідних кнопок. Завдяки цьому тренується саме здатність дитини до усного мовлення і сприйняття інформації на слух.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.1
Пізнаємо тваринний світ
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися