Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина вивчила, що, власне, з себе представляє текст як граматична одиниця, які його особливості тощо, настає час користуватись всіма можливостями, які відкриваються перед читачем, який вміє сприймати та опрацьовувати таку досить велику і обʼємну мовну величину. Зокрема у ході виконання цього завдання дитина опрацьовуватиме тексти, які присвячені різним країнам світу. Тема мандрів заслужено вважається однією з найулюбленіших для дітей будь-якого віку, тому урок, який надається у цій вправі, учень запамʼятає надовго. Механіка виконання вправи вже дитині знайома: речення у тексті подаються у хаотичному порядку. Мета – перемістити їх таким чином, аби текст став цілісним, набув правильної форми та міг виражати ту думку, яку в нього заклав автор. Для цього дитина має звернути увагу на будову тексту: яке речення має його відкривати, яке – розвивати тему, а яке – завершувати розповідь, підсумовуючи її. Коли дитина перемістить речення у правильному порядку, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії, просто країна в новому тексті буде описана вже інша. Отже, на кожному етапі учень вивчатиме нові цікаві факти про країни світу. Щоб відчути себе справжнім мандрівником, дитина може насолоджуватись також і малюнками, які супроводжують кожний етап і відповідно змінюються разом з країнами, про які йде мова. Отже, ця вправа є не тільки корисною з академічної точки зору, а й пізнавальною. І завдяки темі мандрів вдається використати вже відому дитині механіку цікавим для неї способом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.8
Подорожуємо країнами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися