Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кількість складів визначається кількістю голосних, котрих у словах української мови здебільшого менше, ніж приголосних. Склади бувають відкритими і закритими в залежності від того, як саме до голосної у складі приєднується приголосна, але для того, щоб у майбутньому добре вивчити ці теми, наразі дитина має зрозуміти, як рахувати самі склади. На екрані перед учнем міститься слово – нове на кожному рівні завдання. Зробити дитина має одне й те саме на всіх етапах – порахувати кількість складів. Зробити це досить легко – число складів  визначається кількістю голосних у слові. Дитина вибирає потрібний варіант і проходить на наступний етап, де треба буде виконати дії аналогічного характеру з новим словом. Щоб механіка виконання вправи не здалась дитині надто одноманітною і нудною, є сюжетний компонент – додатковий персонаж, який повʼязаний зі словом, котре вивчає дитина. Оскільки на етапах вправи слова будуть різні, то і персонажі змінюються. Потрібне число треба передати саме цьому герою. Взаємодія з ним перетворює завдання на інтерактивну гру, де учень виступає як помічник кухаря на одному етапі, і стає помічником ілюзіоніста на наступному. Завдяки такому різноманіттю персонажів інтерес до виконання вправи тільки підсилюється.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.2
Рахуємо склади
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися