Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає, що таке час, годинник, хвилини та секунди – з цими поняттями учень стикається кожного дня, коли встигає до школи на уроки. Проте важливо, аби дитина поступово навчилась співзіставляти свій режим з годинами, знаючи свій розпорядок та вносячи до нього певні коректури, якщо це необхідно. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиме своє розуміння денного розпорядку та режиму. На екрані перед учнем міститься малюнок – новий для кожного наступного етапу завдання. На малюнку зображено персонажа, який виконує певну дію, притаманну суто для того чи іншого часу. Поряд з ним є набір годинників, і всі показують різний час. У формулюванні завдання вказано, в якій порі дня цей персонаж зробив те чи інше. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти та виділити той годинник, який вказує на відповідну пору дня. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап, де буде інша пора дня в описі, нова дія на малюнку та інший набір годинників. Оскільки умови не повторюються, хоча виконати терас приблизно одні й ті самі дії, дитина, рухаючись між етапами завдання, сама утворює розклад дня різних персонажів. Завдяки цьому у свідомості учня відкладається розуміння того, як саме треба складати свій розпорядок, що за чим слідує, які дії треба виконувати у першій половині дня, а які – під вечір. Завдяки цьому і повторенню теми годин дитина краще розуміє можливість утворення власного режиму та його ефективності. А завдяки різноманіттю малюнків та умов учень не тільки зуміє охопити весь день, а й просто з цікавістю виконуватиме завдання, краще запамʼятовуючи цей урок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.2
Режим дня
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися