Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

За допомогою тексту можна розказати історію, докладно описати стан речей, або свої емоції, розказати щось хвилююче чи поділитись ідеями. Загалом дійсно важливі повідомлення завжди мають формат тексту, хоча б короткого. А книжки, художні чи ні, є, по суті, набором текстів. Ця вправа відкриває низку завдань, які присвячені покращенню мовних навичок дитини у роботі з текстом і водночас дають їй змогу дізнатись щось нове з народознавства. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме з текстами, які розказують про українські свята. На кожному етапі вправи буде по одному такому тексту. Речення у ньому переплутані. Завдання, яке ставиться перед учнем, має знайомий для дитини формат: треба перемістити речення у логічному порядку. Спочатку – те, яке відкриває текст, починає його, розказуючи про, власне, тему. Потім йдуть речення, які розвивають цю тему, і в кінці – фраза-висновок, що підсумовує все, що було в тексті. Речення повʼязані між собою сполучниками та займенниками, які вказують на порядок фраз. Коли дитина відтворює правильний вигляд тексту, то проходить на наступний етап завдання. Важливо, кожен текст – це, по суті, маленька стаття з народознавства, де вказано всі важливі атрибути того чи іншого дійства, а також порядок його святкування, страви, традиції тощо. Оскільки свята є важливим елементом народної культури, це завдання дозволяє не просто ознайомитись з традиціями, а відчути себе частиною чогось більшого, того, що сягає глибин віків та має глибоке коріння у історії наших пращурів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.4
Складаємо текст про свято
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися