Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Народознавство – дисципліна, яка вивчається дітьми у школі, як предмет, але насправді вона має більше значення, ніж суто академічна наука. Саме народознавство дозволяє дитині познайомитись з українською культурою і, можливо, навіть перейняти деякі звичаї, про які можуть не знати в багатьох сімʼях. Народна культура – не тільки джерело натхнення поетів, а скарбниця живої, актуальної та рідної мудрості, яку перевали нам предки. Зокрема це завдання робить акцент на українській народній кухні. Кожен рівень вправи містить текст, який по суті є рецептом та описанням страви, яка є частиною народної кухні України. Текст є неповним – у ньому бракує речення, яке б його підсумовувало. Це речення має бути останнім, і дитина, виконуючи це завдання, вибирає його з-поміж кількох варіантів. Прочитавши цей текст та зробивши висновок, який би співвідносився з цим останнім реченням, дитина проходить на наступний етап. Знання народної кухні не варто недооцінювати. За обіднім столом діляться думками, ідеями та мріями, розповідають тим, з ким розділяють трапезу (а це зазвичай досить близькі люди) важливі речі та новини. Смачна їжа покращує настрій та налаштовує на довгі посиденьки, дозволяє відчути себе частиною колективу, дружнього кола або сімʼї. Знаючи, з чого складаються її улюблені страви, дитина краще зрозуміє культуру свого народу та оточуючий світ загалом. А з суто академічної точки зору це завдання дозволяє учню краще навчитись підсумовувати інформацію у тексті, що є важливим вмінням як в рамках науки про мову, так і для розвитку аналітичних здібностей (і вміння робити висновки) загалом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.1
Українські смаколики
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися