Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Спілкування - це основа існування суспільства. За допомогою слів люди передають повідомлення, обмінюються думками чи емоціями через лексичне значення слів та інтонацію розмови. У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватися створювати діалог. На екрані перед дитиною є чотири репліки, але всі вони переплутані. Завдання полягає у тому, щоб перемістити слова кожного зі співрозмовників у правильну позицію: відповідь після питання, питання до відповіді тощо. Суть діалогу зображено за допомогою деталізованих ілюстрацій, що служить додатковою підказкою. Коли учень відновлює діалог, то проходить на наступний етап завдання, де треба розставити по своїх місцях вже інші речення-репліки. Навіть якщо учень заплутається і помилиться з розташування цих реплік, він все рівно пройде до наступного етапу, просто спочатку побачить правильний варіант під своїм, хибним. Таким чином дитина може вчитись на своїх помилках.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.7
Відновлюємо діалог
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися