Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після знайомства з першими книжками для себе (казками, енциклопедіями, дитячою літературою) будь-яка дитина дивується, взявши до рук «дорослу» книжку: чому в ній нема картинок, де малюнки? Дійсно, дитині легше сприймати інформацію, яка подається не тільки словесним способом, а й підкріплюється візуальними образами. При цьому не варто вважати малюнки – атрибутом суто дитячої літератури. Для багатьох книг наукового жанру, особливо для атласів та довідників ілюстрації відіграють значущу роль, а для деяких художніх творів правильно підібраний стиль ілюстрації може посилити настрій, а відтак і ідею того чи іншого уривку, який на малюнку зображено. В решті-решт є й цілий жанр – графічна проза – який є поєднання текстової інформації з ілюстраціями. Тож вміння підібрати малюнок до тексту є досить важливим та вельми актуальним у будь-якому віці. Ця вправа розвиває дане вміння. На екрані перед дитиною міститься текст – новий для кожного наступного етапу завдання. Учень уважно читає його та розуміє загальну тему, те, про що йдеться в тексті, його головну думку. Під текстом міститься кілька ілюстрацій. Дитина має вибрати ту, яка підходить тексту. Керуватись учень має наступними критеріями: малюнок має не заперечувати текст, зображати те, що є в реченнях, та робити правильний акцент на змісті. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії з новим текстом та іншим набором ілюстрацій до нього. Це завдання є корисним для розвитку уваги дитини до дрібниць, а також її вміння знаходити ідею і головну думку тексту.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.6
Вибираємо іллюстраціі до тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися