Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мова має дві форми: усну та писемну. Усна форма вивчається фонетикою – розділом мовознавства, який присвячений звукам. Але це завдання відкриває низку вправ, які акцентують увагу саме на письмовій стороні мови, і починається вона з опанування літер. У ході виконання цього завдання дитина буде шукати потрібні літери у слові. На екрані перед дитиною міститься зображення такого слова – нового для кожного наступного етапу завдання, де кожна буква має свій колір. Також з кожним етапом змінюється й шрифт написання слова. Це не суто естетичний прийом, а важливий момент у вивченні літер. Така цікава особливість людського сприйняття літер – щоб прочитати слово, учню достатньо знати лише базові риси літер, тоді як деталі можуть вільно варіюватись. Завдяки цьому у світі існує безліч шрифтів, які дуже відрізняються між собою, проте залишаються зрозумілими для людей. Завдяки цій вправі учень буде тренуватись у розпізнаванні літер, звикатиме до різного способу їх написання. У завданні, яке подається над словом, вказано, яку саме букву треба знайти. Ця вказівка має формат координат – вказано найближчі знаки, тож дитині залишається знайти ті літери, які вказано у завданні, щоб біля них відшукати потрібну. Коли дитина це робить, то й проходить на наступний етап. Також під словом є активна кнопка, натиснувши на яку дитина почує це слово, зумівши повʼязати усне мовлення з писемним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.1
Вибираємо літеру
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися