Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Більшість текстів будь-якого жанру мають назву. Назва – це, певною мірою, «імʼя» тексту, пара слів, якими можна його охарактеризувати, пояснивши, про що ж, власне, у ньому йдеться. Правильно підібрати назву до багатогранного художнього твору – це справжнє мистецтво, тоді як назви наукових статей, наприклад, у довідниках, максимально прості та змістовні. Між ними за рівнем метафоричності знаходяться назви для публіцистичних статей – їм має бути властива конкретика та певна тема, але образність і творчий стиль, які знаходять своє відображення в назві статті, привертають увагу читача не менше. У ході виконання цього завдання дитина зробить свої перші кроки у мистецтві пошуку і знаходження назви для текстів. На кожному етапі завдання буде по одному такому, досить невеличкому, схожому на малий твір школяра. Текст буде закінченим, матиме завершену думку, цілісну структуру, тож головне – прочитавши його, дати відповідь на питання про те, що, власне, у тексті було, про що він розказував, яка його тема. Відповідно і назва має відображати все це. Варіанти заголовків містяться під текстом. Дитина читає їх та робить свій вибір. Ця вправа не перевіряє художній смак, тож всі варіанти будуть максимально не схожими одне на одного і тільки один з них дійсно підходитиме за змістом до тексту. Завдання учня полягає саме у тому, щоб усвідомити – як знайти назву тексту, як його назвати. Ця вправа не тільки цікава та корисна для розвитку логічного мислення, а й стане у нагоді в майбутньому, коли дитина почне писати свої тексти, чи то в рамках шкільної програми, чи то проявляючи власні творчі здібності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.5
Вибираємо назву для тексту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися