Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже досить багато всього знає про склади. Він вже знає (завдяки попереднім етапам вивчення цієї теми), що склади бувають відкритими та закритими. Кількість складів залежить від кількості голосних, адже саме наявність голосного звука є обовʼязковою для сформування складу. Іноді до голосної прикріплюється тільки один приголосний (здебільшого до цього має схильність попередній), і в такому випадку склад вважається відкритим. Якщо ж після голосної стоїть приголосний, який після себе голосної не має, то він теж кріпиться до неї. Якщо голосна оточена приголосними з обох боків, то склад вважається закритим. Дитина вже має знати про це, але у ході виконання цього завдання учень буде опрацьовувати цю тему на практиці, закріплюючи ці знання остаточно. На екрані перед учнем міститься відкритий склад – новий для кожного наступного етапу вправи. Його треба перетворити на закритий. Для цього під складом є кілька варіантів літер. Учень має обрати один, після чого перемістити цю букву на своє місце – тобто після голосної. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап. Важливо, щоб літера, яку обирає дитина для закриття складу, була неодмінно приголосною. Оскільки механіка виконання вправи досить одноманітна, завдання урізноманітнюється візуально за допомогою додаткових образів, малюнків та персонажів, котрі відіграють декоративну роль.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.10
Вивчаємо закриті склади
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися