Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожне речення у тексті є помірно автономним у тому сенсі, що, якщо його забрати від інших, дитина все рівно зрозуміє те, що в ньому говориться, принаймні загально. Проте водночас з цим речення у тексті взаємоповʼязані – всі разом вони утворюють цілісну структуру, і кожна думка окремого речення служить для передачі загальної ідеї тексту. Саме тому у тексті досить легко знайти та виділити речення, які для нього не підходять за основною ідеєю. Цим і буде займатися дитина у ході виконання цієї вправи. На екрані перед учнем міститься текст. Він є досить коротким, але повноцінним, з усіма атрибутами цієї одиниці граматики: речення можуть бути взаємоповʼязані сполучниками та займенниками (які використовуються для того, щоб уникнути тавтології, тобто даремного і некрасивого повторення слів), є назва, яка означає, про що саме йтиметься у тексті. Дитина уважно читає його, розуміючи сенс кожного речення та те, як вони разом передають загальну думку тексту. У ньому є одне зайве речення, яке за контекстом повністю йому не підходить. У ньому може йтися про сторонні питання, які не мають відношення до загальної теми і не підіймалися у сусідніх реченнях; також у ньому можуть бути теми, які не є актуальними. Наприклад, якщо текст називається «Осінь», а у ньому в одному з речень описується завірюха або День Святого Валентина, то очевидно, що це речення зайве. Учень шукає його, виділяє, після чого проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічне завдання вже з іншим текстом.  Кожен супроводжується своїми ілюстраціями, які прикрашають текст, роблять його більш цікавим для сприйняття.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.3
Знаходимо зайві речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися