Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мова – це інструмент спілкування, який дозволяє людям виражати свої почуття, обмінюватись інформацією та виконувати безліч інших важливих дій. При цьому за своєю природою мова є відтворенням звуків того чи іншого характеру у певній послідовності. Звуки мови, голосні і приголосні, є досить цікавою, але разом з тим і непростою темою для дитини, адже вимагає вона, в першу чергу, саме розуміння. Щоб учень в майбутньому зумів якнайкраще орієнтуватись у звуках мови, у ході виконання цього завдання дитина буде вчитись і тренуватись розпізнавати звуки оточуючого світу. На екрані перед дитиною міститься картинка. Малюнок новий для кожного наступного етапу завдання і зображує певний обʼєкт навколишнього світу – чи то автомобіль, чи то поїзд, чи то тварину. Деталізація та багата кольорова гама малюнка додає вправі ігрового аспекту. В цій ілюстрації є деталь, яка нагадує комікс, а саме – «діалогова хмарка», яка ніби випливає з предмета. В цій хмарці має бути те, що «говорить» обʼєкт, тобто які звуки він видає. Варіанти містяться під ілюстрацією. Важливо, що вони подаються не у форматі літер, а як інтерактивні кнопки, натискання на які і викликає відповідні звуки. Учень обирає серед них ту, яка видає звук цього обʼєкта (гарчання для тигра, характерний стукіт коліс і гудіння потяга тощо) і переміщує у діалогову хмаринку. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.1
Звуки навкруги нас
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися