Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Відмінювання числівників вимагає досить багато уваги та практики для того, щоб запам’ятати правильні форми та комбінації морфем. Для того, щоб учень мав таку практику й не знудився, опрацьовуючи цю тему, надана вправа має сильний акцент на ігровій формі.

Учень бачить ігрове поле, що нагадує стежку, яка складається з багатьох різнокольорових круглих фішок, які мають свої номери. Разом ці фішки формують доріжку, об’єднану у один маршрут до скарбів. Стежка завжди веде до нагороди, але на кожному етапі її форма та деталі візуального оформлення змінюватимуться. Під картою з кроками є список правил гри, схованих за кнопкою зі знаком питання. Дитина знайомиться з ними та робить відповідну кількість ходів за допомогою власної інтерактивної фішки, що нагадує чорну піратську мітку. Поза тим, школяр має вписати в каркас слова під ілюстрацією числівник, що означає цифру, на яку «наступить» учень, зробивши правильний хід.

Акцент у цій вправі робиться не на правописі числівників, а на спробі виграти в гру, але знання правил написання слів, що входять до цієї частини мови, подається як умова для виграшу, що посилює цікавість учня до цієї теми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.4
Гра «Піратські мандри»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися