Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей урок присвячений відпрацюванню теми «Розряди прикметників за значенням». Дитина вже має знати, що всі прикметники поділяються на якісні, відносні і присвійні.

    Мета цього уроку – зацікавити  і захопити учня даною темою завдяки яскравому оформленню. На екрані дитина бачить частину морського дна, де на мушлях розташовані словосполучення з прикметниками всіх трьох розрядів. Учень має допомогти русалці підібрати до іменників, які знаходять в нижній частині мушель, прикметники. Для цього потрібно поміняти їх місцями. Після того як всі слова у верхній частині мушель будуть, на думку учня, відповідати іменникам, потрібно натиснути кнопку «Готово».

    Завдяки цьому уроку дитина вдосконалить своє вміння підбирати влучний прикметник до іменника, використовуючи власний досвід і знання. Також продовжить знайомство з усіма розрядами прикметників, бо в кожному питанні представлені всі три.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.2
Гра «Розподіляємо прикметники на мушлях»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися