Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Числівники використовуються для того, щоб називати числа. Для того, аби дитина могла в майбутньому більш ефективно працювати з ними, необхідно знати набір цих слів. І це завдання дозволяє учню пригадати велику кількість числівників, маючи ігрове оформлення.

Учень бачить ребус — інший для кожного наступного етапу завдання. Ребус може містити будь-яке зашифроване слово, але завжди в його структуру вписана цифра. Її треба використати як частину іншого слова, але для цього слід згадати числівник, що називає число, яке передається цією цифрою. Також там будуть малюнки, особливі символи, що використовуються в ребусах (апострофи, що означають відсутність певної кількості літер із того чи іншого боку слова тощо). Тобто учень згадує числівники та правила їхнього написання, граючи в сторонню гру, що має стимулювати його уяву та стати корисною для розвитку аналітичного мислення і вміння використовувати числівники в різних обставинах.

Ця вправа завдяки своєму різноманіттю дозволяє дитині згадати більшість різних числівників, а ігрова форма робить завдання більш цікавим для виконання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.2
Розгадуємо ребуси
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися